Zoki's Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Anything you ask for
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin      
Pretraľnik
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» bozicna cestitka
Brijati ili ne intimne dijelove tijela I_icon_minitimečet pro 24, 2015 11:14 am by ZOKI

» bozicne slike
Brijati ili ne intimne dijelove tijela I_icon_minitimesri pro 26, 2012 11:43 am by ZOKI

» Rapper Heavy D killed after fall at California home, report says
Brijati ili ne intimne dijelove tijela I_icon_minitimeuto stu 08, 2011 9:21 pm by yidiandiana

» Jurors end first day of deliberations in Jackson case without verdict
Brijati ili ne intimne dijelove tijela I_icon_minitimepet stu 04, 2011 9:24 pm by youxieshi

» With statement win, Steelers show critics they still haven't lost a step
Brijati ili ne intimne dijelove tijela I_icon_minitimepon lis 31, 2011 1:18 am by youshiyinianla

» Hunger hormone flux blamed for regaining weight
Brijati ili ne intimne dijelove tijela I_icon_minitimečet lis 27, 2011 9:06 pm by zhendeainia

» Netflix Subscriber Loss Worse Than Forecast; Shares Plunge
Brijati ili ne intimne dijelove tijela I_icon_minitimeuto lis 25, 2011 1:36 am by weishinia

» Auriemma blames Notre Dame for realignment issues
Brijati ili ne intimne dijelove tijela I_icon_minitimepet lis 21, 2011 8:06 am by qiheitiann

» Heroine to have 1. 2 crore budget for Kareena’s costumes by Manish Malhotra
Brijati ili ne intimne dijelove tijela I_icon_minitimepon lis 17, 2011 2:12 am by elvisswarb

Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Forum
Affiliates
free forum
 
travanj 2024
ponutosričetpetsubned
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar

 

 Brijati ili ne intimne dijelove tijela

Go down 
Autor/icaPoruka
zrinka

zrinka


Broj postova : 111
Join date : 01.02.2010
Lokacija : Split - Croatia

Brijati ili ne intimne dijelove tijela Empty
PostajNaslov: Brijati ili ne intimne dijelove tijela   Brijati ili ne intimne dijelove tijela I_icon_minitimepon vel 01, 2010 10:34 am

Brijati ili ne intimne dijelove tijela

Uloga dlaka u spolnom zivotu



Brijati ili ne intimne dijelove tijela 60254627


Mladi navodno dlake uklanjaju većinom iz praktičnih i higijenskih razloga, a sve česće i iz estetskih.


Ljudsko tijelo pokriva priblizno sest milijuna dlaka, uključujući kosu. 90 posto tih dlaka neprestano raste. Ostalih deset posto se odmara. Sve dlake rastu jednakom brzinom: jedan centimetar na mjesec. Što su dlake duze, polaganije rastu. No, one druge su ustrajne. One na glavi i u međunozju, na primjer. Ako ih ne sisate, kosi je svega dosta već nakon nekih sest godina, odnosno kad dosegne duzinu od sto deset centimetara. Poznavatelji tvrde da obrve, trepavice i dlake na rukama, nogama i prsnom kosu rijetko narastu preko dva centimetra.

Ali one koje pokrivaju međunozje, drugačijeg su kova. Već Henry Miller je pisao o djevojci s tako bujnim stidnim dlakama da su potpuno prekrile dlan kada si ih pogladio. Seksualni pustolov s pseudonimom Walter u knjizi s naslovom 'Moj tajni zivot' priča o Škotlanđanki s petnaest centimetara dugom plameno crvenom grivom, koja je poput slapa padala preko njenog ljubavnog hrama. Struka takve ekscese tumači povećanom nazočnosću muskog hormona testosterona u zenskom organizmu.

Zasto uopće dlake rastu?

Hm, zasto nam zapravo niču dlake u međunozju? Nekada, dok smo jos bili goli, trebale su zastititi osjetljiva područja od vremenskih utjecaja odnosno slično kao one ispod pazuha ublaziti trenje. Znamo kakvo trenje, zar ne?

Suvremene analize, koje se bave spolnim navikama mladih i utvrđuju sto najvise utječe na spolnu privlačnost, kazuju kako uklanjanje dlaka na intimnim dijelovima tijela postaje pravi trend. Mladi navodno dlake odstranjuju većinom iz praktičnih i higijenskih razloga, a sve česće i iz estetskih, znači u smislu povećanja spolne privlačnosti. Američke ankete su iznenadile s rezultatima da su zene u tom pogledu vise zapustene nego muskarci.

Mlađe generaijce sve česće posezu za ziletom

Muskarci inače lakse odrzavaju intimnu higijenu, ali to čine prerijetko, dok se zene peru česće, ali premalo temeljito. Kozmetički znalci kazu da je s dlakama u međunozju slično kao s onima pod pazuhom. Tvar, koje se izlučuje znojem, čine kombinaciju mirisa, koji bi u svojoj primitivnoj se
stini trebali uzbuđivati suprotni spol, ali kako je iz prakse poznato, ti mirisi veliku većinu civiliziranih ljudi u glavnom odbijaju. Zato nema smisla rizikirati, razmisljaju mlađe generacije, koje i za područja ispod pojasa sve česće posizu za britvicama, brijaćim aparatima i sredstvima za depilaciju.

Brijanje, koje je nekada bilo uvjet za odrzavanje intimne higijene i najlaksi način kako se rijesiti stidnih usiju, danas stječe i erotički prizvuk. Konkretni rezultati recimo govore, kako je samo sest posto anketiranih zena između 18. i 35. godine vjerno prirodnom gustisu, 34 posto si intimnu frizuru povremeno krati skarama ili trimerom, 31 posto često obrije suvisne dlake, a čak 28 posto redovito brije ili depilira intimna područja do glatkoće.
[Vrh] Go down
zrinka

zrinka


Broj postova : 111
Join date : 01.02.2010
Lokacija : Split - Croatia

Brijati ili ne intimne dijelove tijela Empty
PostajNaslov: Prica blogerice "zaljubljena"   Brijati ili ne intimne dijelove tijela I_icon_minitimepon vel 01, 2010 10:45 am

Prica blogerice "zaljubljena"



Brijati ili ne intimne dijelove tijela 0509007.19


Do prvog sexa brijala sam se kako sam stigla i kolike su mi bile gaće da ostatk ne strsi...nisam onda čula za "frizure", a osobito ne za brazilku.
Prvi tip mi je predlozio da se izbrijem, ali ne do kraja, nego da pustim trokutić, drugi mi je već predlago brazilku,....uglavnom moja pica je prozivljavala teror sa mnom da bi udovoljila pohotnim  muskarcima. Od tada sam se uvijek opterećivala tim dlakurinama. U stilu, nema sexa ako nisam izbrijana...tako su razmisljale i moje frendice.
Međutim, počela sam upoznavat i one zrelije muskarce kojima je najveći fetis bio hary pussy ( skujz mi ako sam krivo napisala, nisam ja Englez )....i do sam ja strugala svoju picu u uvjerenju da se to apsolutno svim dečkima sviđa, s druge strane bio je veliki broj onih iskusnih kojima je fetis sumica. I sad ti znaj, helou! Sa sadasnjim dečkom sam počela otvoreno, nnisam se htjela zajebavat i pitala sam ga sta mu se vise sviđa, naravno, njemu to nije presudno, ali mu je sve fora, i sicilijanka, brazilka, holivudska, beckhamica ili playboy ,sve, kako god samo da mu dam. U početku veze sam jako brinula da je uvijek podsisana i trpila bolne depilacije, ali vise ne, sad se mogu narajcat i da mi je dlakava, vidim da to njemu zaista ne smeta, da pače i njemu je bolno drugi dan moje depilacije, jer mu grebe dik, tako da su veće dlakice malo mekse. Neki muskarci kazu pica bez dlaka je pica bez gljiva, al opet ima nas svakakvih.
Kontam da se samo mlađim tipovima sviđaju izbrijane pice i to čim vise. Samo cuke moje ne zaboravite, kad se dole brijete, da su vam pore otvorene i spremne za infekciju, kojoj smo mi vise podlozne od muskaraca....ja sam zato i prestala sa redovnim brijanjem, vazniji mi je redovni sex od frizure na pici.

Edukacija za one tupsi glupsi:
Egipatskoj je depilaciji stilski mozda najbliza depilacija voskom. No prednost 'smole' (riječ je o smjesi čiji je sastav poznat samo Viktoriji, a oblikuje se u kuglicu nalik smoli) jest ta sto zahvaljujući činjenici da nije ograničena trakama, koje se kod voska koriste, lako dopire do svih dijelova tijela.

I mozda najvaznije – zbog koristenja isključivo prirodnih sastojaka ova se depilacija moze primjenjivati i kod osoba s izrazito osjetljivom kozom. Smola u potpunosti obuhvaća dlačicu te ju čupa s korijenom, tako da je i ponovno izrastanje usporeno, s vremenom se prorjeđuje i njihova gustoća, a sve skupa boli manje nego kod klasičnih metoda.

I dok su se kod nas već uvrijezile depilacije nogu, bikini-zone, pa čak i ruku, Viktorija objasnjava kako u Egiptu zene depiliraju bas sve, misleći pritom na takozvanu brazilsku depilaciju, odnosno depilaciju intimnih dijelova tijela.

Za Egipćanku bi naime bila sramota leći pored muza u dlakavom izdanju. Doduse, kako se kod njih s čupanjem započinje odmah, sam proces ne izaziva toliko muka kao kod onih koji se za njega odlučuju u kasnijim godinama, no s vremenom, tvrdi Viktorija, i na ovom se području vidno primjećuje poboljsanje, a s time i olaksanje. Dlačice ne urastaju, a razmaci između depilacija sve su dulji.

Brijati ili ne intimne dijelove tijela 0511007.21  Brijati ili ne intimne dijelove tijela 0508007.21

Brazilska depilacija - samo za najhrabrije Kazu "prvi puta je najteze". Ovo pravilo svakako vrijedi i kod brazilske depilacije. Pogotovo ako ste prethodno brijali dlačice s bikini zone. Što je zapravo "brazilska depilacija"? Brazilskom depilacijom nazivamo skidanje svih dlačica s područja bikini zone, Venerinog brezuljka i stidnih usana. Radi se voskom koji se skida brzim potezima u smjeru suprotnom od dlačica. Vosak je većinom na bazi meda, a moze se nanositi spatulom ili trakicama. Istina je da boli, ali je istina i da ćete gotovo 3 tjedna uzivati u glatkoj kozi. Osim toga, samo prvi put je najgore, kasnije je sve lakse i lakse. Cijena ovakve depilacije je otprilike sezdesetak kuna, dok je depilacija bikini zone toplim voskom 30 kuna. S obzirom na tu cijenu, doista se ne isplati kod kuće mučiti s raznim preparatima čija je cijena mozda i visa od ove, a u čijem ćete rezultatu uzivati svega nekoliko dana.

Brijali se ili ne brijali, najvaznije da u rezultatima uzivate s partnerom.
[Vrh] Go down
zrinka

zrinka


Broj postova : 111
Join date : 01.02.2010
Lokacija : Split - Croatia

Brijati ili ne intimne dijelove tijela Empty
PostajNaslov: Muskarci, vrijeme je da se obrijete 'tamo dolje'   Brijati ili ne intimne dijelove tijela I_icon_minitimepon vel 01, 2010 10:46 am

Muskarci, vrijeme je da se obrijete 'tamo dolje'



Odstranjivanje dlaka kod muskaraca sve se česće seli i na nize predjele. Savjetujemo vam kako ćete najlakse izvesti brijanje, odnosno depilaciju.

Brijati ili ne intimne dijelove tijela 60197819
Izbjegavate pjene za brijanje namijenjene brijanju dlaka na licu

Žene bez sumnje vise vole 'dvije glatke kuglice sladoleda', bez obzira na to sto su istog okusa. Bit je u tekućem klizanju jezika po raznjezeno mekoj kozi bez dosadnih elemenata koji stvaraju otpore, a to je dlaka. Uz to, izgleda da neprisutstvo dlaka puno doprinosi estetici muskog spolovila. Jedan od razloga za depiliranje, sto ga navode muskarci, optička je varka kojom ćete dobiti bonus na duzini, a metodom se mozete posluziti u slučaju da niste zadovoljni izgledom, odnosno veličinom vlastitiog penisa.

Odaberite primjereni postupak brijanja

Mozda zvuči nepotrebno davati uputstva za tako intimne djelove tijela. A budući da slično, ali puno ilustrativnije kozmetička industrija već desetljećima čini isto za zene svih godina, sada je napokon doslo vrijeme za 'fair play'. Muskarcima preveliki izbor jos uvijek na stvara glavobolje sto se tiče izbora, zato gotovo da ne mozete pogrijesiti ako u desnu ruku uzmete svjezu, jos neupotrijebljenu britvicu (sto nije nuzno potrebno, ako ste dovoljno pazljivi), a lijevom nanosite pjenu za brijanje.

Nije bas jasna upotreba električnih brijača, a i ozljedice su nesto česće. Opet ovisi o vama samima koliko ste spretni s tehnoloskim i naprednijim načinom brijanja. Ipak, mokrim brijanjem mozete postići veću glatkoću koze.

Preporučamo vam da izbjegavate pjene za brijanje namijenjene brijanju dlačica na licu, jer njihov sastav djeluje dosta jako na donjem djelu. Postoje kreme za intimne dijelove, te ako niste sigurni koji su to, pitajte nju. Ako ste zaista zaneseni i otvoreni, začinite svakidasnju monotoniju kupnje i raspitajte se u nekoj zenskoj trgovini. Nelagoda će se ekspresno promijeniti u smijeh s obje strane.

Kako se optimalno brijati?

Nakon toga vam preporučamo postupak brijanja 'korak po korak', odnosno 'prvo duge, onda kratke' dlačice, jer britvice nisu 100% namijenjena brijanju nesimetričnog terena kao sto su vase 'zimzelene kuglice sladoleda'. Takvim pristupom ustedjet ćete eventualne nelagode sto ih brzopleto brijanje nosi sa sobom. Pomislite na vase lice i budite svjesni da tamo dolje morate biti puno pazljiviji. Nakon konačnog brijanja, područje operite vodom, a po zelji mozete upotrijebiti i neiritirajući losion nakon brijanja.

Gdje ćete započeti s brijanjem, ovisi o vama. Dozvolit ćemo si toliko i predloziti samo smjer brijanja. Neka kreće od dolje prema gore, način koji vodi do «na dodir» najelegantnije i prefinjene koze. Ako ne dosezete do teze dostupnih kuteva, penis trebate pomaknuti u stranu. Brijanje po međici prepustamo vama, ali treba spomenuti da biti djelomičan ni u tom sločaju nije nikako dio dobre odlike.

Sve to naravno ne vrijedi ako ste muskarac koji misli da se samo homoseksualci depiliraju. Upravo tako ni brijanje 'tamo dolje' ne vrijedi, ako ste definitvino sigurni da to spada u bonton zenskog spola. Pitajte vasu partnericu, čije je misljenje o tome zasigurno najbitnije misljenje o tome do kamo seze vas jednakovrijedan polozaj na području depiliranja. Vrlo je vjerojatno da će vam to reći 'bez dlake na jeziku'.
[Vrh] Go down
zrinka

zrinka


Broj postova : 111
Join date : 01.02.2010
Lokacija : Split - Croatia

Brijati ili ne intimne dijelove tijela Empty
PostajNaslov: I muskarci briju svoje intimne predjele!   Brijati ili ne intimne dijelove tijela I_icon_minitimepon vel 01, 2010 10:46 am

I muskarci briju svoje intimne predjele!



Dlakavo musko tijelo danas vise nije privlačno iako se to u proslosti smatralo izrazom prave muskosti. Moderan muskarac koji među curama budi zanimanje njegovan je, njegova koza je njezna, a tijelo glatko i bez suvisnih dlačica.

Brijati ili ne intimne dijelove tijela 60138063
Potpuno glatko tijelo ili dlačice?


Najkritičnija i najmanje pozeljna je dlakavost gornjeg dijela tijela, dakle u predjelu prsnih misića i leđa. Danas se od ''pripadnika jačeg spola'' gotovo očekuje da će se pobrinuti za svoje tijelo i redovitim uklanjanjem dlačica.


Bez srama na uklanjanje dlačica

Nećete vjerovati da kod muskaraca raste trend brijanja, ne samo brade, nego i pikantnijih, skrivenijih dijelova tijela.

U salone ljepote na tretmane dolazi gotovo jednak postotak muskaraca kao i zena. Muskarci dolaze i na depilacije voskom, a najvise ih dolazi na lasersko odstranjivanje dlačica s leđa. Dlakavost leđa moze biti neugodna stvar koja muskarcu oduzima samouvjerenost i zavodljiv izgled.

Nazalost, prekomjerna dlakavost ovisi i o genetici. Neki imaju sreće i nikada nemaju poteskoća s dlakama na leđima, a drugi imaju puna leđa dlačica. Bas zato postoji laser koji te dlačice uklanja. Postupak je brz, jednostavan i bezbolan. Muskarac se prije tretmana te vrste mora sam pripremiti tako da ukloni dlačice. To moze učiniti sam kod kuće ili se to za njega učini u salonu.

Za uklanjanje dlačica u salonu ljepote koriste se uređajem s ugrađenom posebnom lećom kojom se u kozu emitira svijetlost i na taj način unistavaju dlačice. Za učinak je potrebno od 8 do 15 tretmana sto obično traje najvise dvije godine. Već nakon četvrtog tretmana dlačice počinju usporeno rasti, a i njihova gustoća se smanji.

Sam uređaj je visenamjenski i upotrebljava se i za fotoregeneraciju lica, liječenje oziljaka, odstranjivanje sunčevih pjega, tetovaza te za liječenja akni na licu. Muskarci se najčesće odlučuju za odstranjivanje dlačica na leđima, ali i na drugim dijelovima tijela. Na odstranjivanje dlačica s nogu dolaze prije svega sportasi.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Brijati ili ne intimne dijelove tijela Empty
PostajNaslov: Re: Brijati ili ne intimne dijelove tijela   Brijati ili ne intimne dijelove tijela I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Brijati ili ne intimne dijelove tijela
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Zoki's Club :: Zabava,smijeh,razonoda :: Zenski kutak-
Forum(o)Bir: